O knihovně

„Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy „Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět“ od Vicki Myron)

Zřizovatelem naší knihovny je Město Lanžhot. Není samostatná organizační složka, knihovna je součást městského úřadu.

Knihovna vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro váš volný čas:

• Vychutnejte si klid pro čtení.

• Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.

• Naplánujte si setkání s přáteli a známými.

Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Samozřejmě se můžete připojit k Internetu.

S výběrem knih a dokumentů, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme!

Statistika 2019

počet registrovaných čtenářů